رد کردن لینک ها

انگیزه بیمر چیست؟

یکی  از مهم ترین نیازهای امروز اکثر افراد جامعه بیمه می باشد.

بیمر پلتفرمی است میان کارگزاری های بیمه و متقاضیان بیمه تا به صورت مقرون به صرفه و سریع بتوانند نیازهای خود را در این زمینه رفع نمایند.

ما در بیمر خواهیم کوشید تا با راه حل های مناسب و به صرفه و پشتیبانی آنلاین و آفلاین با دقتی بسیار بالا خواسته های مشتریان را اجرایی کنیم.

در اپلیکیشن بیمر میتوانید پس از استعلام قیمت بیمه نامه های خود با مقایسه بین قیمت، میزان پوشش و سطح کیفی خدمات کارگزاری های متفاوت انتخابی هوشمندانه انجام دهید در کمترین زمان ممکن بیمه نامه صادر شده خود را با پیک رایگان در محل دریافت نمایید.

بیمر جهت ارائه خدمات خود با نمایندگان و کارگزاران مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری میکند و تمام فرآیند های آن مورد تائید عاملان رسمی بیمه است.

ما که هستیم؟

تیم بیمر متشکل از افرادی فعال در زمینه های فناوری اطلاعات، سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار، طراحی و گرافیک و تبلیغات و رسانه در کنار هم در تلاش هستند تا با ارتقا کیفیت خدمات بهترین سرویس را ارائه کنند.

 

امیرمحمد محسنی/ موسس و مدیرعامل

امیرمحمد محسنی تحصیل کرده رشته حقوق می باشد. سابقه فعالیت پنج ساله در صنعت بیمه در چندین شرکت بیمه ایی را دارد. به صورت متمرکز از سال ۹۷ به دنبال آنالیز و بررسی استارتاپ های مختلف در سطح کشور بوده و در حال حاضر به دنبال توسعه پلتفرم بیمر در حوزه استعلام، صدور و اعلام خسارت بصورت آنلاین می باشد.

 

محمدامین شریفی پور/ مدیر سرور ومدیرمحصول

محمدامین شریفی پور کارشناس ارشد نرم افزار است او سابقه کاری موفقی در زمینه برنامه نویسی دارد و از اساتید موسسه دانش پژوهان می باشد.

او در کارنامه خود آشنایی و تسلط به انواع زبان های برنامه نویسی را دارد، این توانایی او را در توسعه سرور های اپلیکیشن بیمر باری داده است.

 

عادل دادرس/ مدیر کلاینت

عادل دادرس برنامه نویس اندروید با چهار سال سابقه ی کاری در زمینه اندروید و کمی هم C# دارد.

عادل در شرکت هایی از جمله ایریسا و کسرا کار کرده و اکنون در پروژه بیمر مشغول فعالیت است و امید دارد تا این پروژه در سطح کشور به موفقیت بالایی برسد.

 

مهدی نصراصفهانی/ مدیر تبلیغات و رسانه

مهدی دانشجوی رشته مهندسی هوافضا است. سابقه فعالیت پروژه ایی در زمینه بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا را در رزومه خود دارد.

در اکو سیستم استارتاپی نیز فعالیت داشته و موفقیت هایی از جمله کسب مقام اول رویداد دومین استارتاپ ویکند هنر دانشگاه اصفهان را کسب کرده.

اصفهان خیابان شیخ صدوق جنوبی جنب بانک سپه ساختمان پویا واحد ۲ کد پستی:۸۱۶۸۶۵۴۸۶۴

شماره تماس پشتیبانی: ۰۳۱۳۶۶۹۵۱۲۹    ایمیل: info@bimerco.ir

حقوق مادی و معنوی این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به مجموعه بیمرکو است